+ 386 3 7036 420 os.prebold@sola-prebold.si

Mladi novinarji

Mlade novinarke se predstavimo

Ana
“Sem Ana, reporterka in fotoreporterka ‘na terenu’. Mojemu ostremu pogledu, našpičenim ušesom in fotoaparatu ne uide noben trenutek – bodisi šolski smeh bodisi kakšna skrita zgodba na hodniku. Pripravljena sem na akcijo, kjerkoli in kadarkoli!”

Manca
“Jaz sem Manca, šolska raziskovalka! Moje naloge? Poiskati zanimive zgodbe, pokukati v učilnice in zabeležiti prav vsak pomemben trenutek. Če se kaj dogaja, boste gotovo slišali od mene!”

Sienna
“Sem Sienna in rada vrtam v ozadje zgodb. Moje zanimanje? Intervjuji z učitelji in učenci, raziskovanje neznanih kotičkov šole in zbiranje najboljših govoric! Če želite izvedeti več, vprašajte mene.”

Samanta
“Jaz sem Samanta in sem tu, da vam povem zgodbe, ki jih ne vidite vedno! Poleg tega, da uživam v pogovorih z ljudmi, intervjuji z učitelji, imam vedno pripravljeno pero za zapisovanje najzanimivejših dogodkov na šoli.”

Nika
“Sem Nika in obožujem spremljanje šolskih dogodkov! Ko nisem na terenu, pišem zabavne prispevke in intervjujem zanimive učence in delavce šole – bodite pripravljeni, da se pojavite v kakšni od mojih zgodb!”

Maša
“Moje ime je Maša in sem novinarka, ki ima uho na šolskih hodnikih. Z veseljem odkrivam skrite zgodbe, ki se odvijajo v ozadju vsakdanjika. Če je skrivnost, jo bom zagotovo našla!”

Neža
“Jaz sem Neža, ljubiteljica dobrih zgodb! Ni mi ušlo še nič, kar se zgodi na naši šoli, bodisi na hodnikih ali učilnicah. Če imate kaj povedati, sem prava oseba za klepet in zapis!”